Provoz školy 13. 12. 2013

Mateřská škola

13. 12. 2013 bude MŠ a ŠJ Stehelčeves uzavřena.

Opět platí omezená nabídka umístění dětí, jejichž rodiče nemohou zajistit hlídání, v MŠ Dřetovice - opět nutno projednat s ředitelkou školy!

Žádám rodiče dětí MŠ o pochopení. Takový počet dní odstávky na jedné adrese je nezvyklý, navíc v takovou roční dobu. Zajištění náhradního programu po celou dobu provozu MŠ není jednoduché, např. vzhledem k ročnímu období, nabídce programů a věkovým možnostem dětí. Nedovedeme ani odhadnout počasí. Pokud máte možnost a znáte se s některými rodiči, zkuste si vzájemně pomoci např. pohlídáním dětí v domácnostech, kde proud půjde. 

Základní škola

Původní náhradní program na pátek 13. 12. 2013 (odstávka el. proudu), který jsme zamýšleli (Aquapalace), není možné pro nízký zájem realizovat.

Snažili jsme se zajistit jiný program, ale před Vánoci jsou možnosti velmi zúžené, většina poptávaných programů je obsazená. Proto v pátek zajistíme pro Vaše děti běžnou výuku se změnami rozvrhu a ohledem na přijatelné počasí, viz následující:

7:30                    odemčená škola
8:00 - 10:00         výuka dle rozvrhu 1. a 2. hodiny v pátek (učení necháme v šatně ZŠ)
10:00 - 13:00       tělesná výchova, realizace učiva TV - turistika a pobyt v přírodě podle ŠVP ZV - cíl: turistická vycházka
                          do ZOOPARKU Zájezd
13:00                  konec vyučování, odchody dětí domů od budovy školy

ŠD od 13:00 do 15:30 v prostorách KD pouze na individuální žádost (Š. Holečková, 728 816 838), nutné dohodnout nejpozději den předem. ŠJ (stravování) není 13. 12. 2013 v provozu. Výuka do 10:00 je povinná, omluvenky na turistickou vycházku pouze ze zdravotních důvodů.

Pokyny k turistické vycházce: Sportovní oblečení (přiměřeně teplé, děti nenabalujte) a obuv, batůžek, pití, větší svačinu, 25 Kč
na vstupné (nebo 13 Kč na snížené, pokud přineseme ovoce, zeleninu, rýži, brambory, pečivo atp. pro zvířátka - každý trochu -
viz https://zoopark-zajezd.cz/).                                                         

Š. Holečková


 

"Za padesát let bude lhostejné, v jakém jste jezdili autě, v jakém jste bydleli domě, kolik jste měli na kontě, nebo jak vypadaly vaše šaty. Svět ale může být o trochu lepší, protože jste byli důležití v životě dítěte."