O škole

Nejvíce se o naší škole dozvíte, pokud ji osobně navštívíte. Jakmile na Vás příjemně zapůsobí její atmosféra a klima, jste tam, kde máte být. Trochu Vám nyní s představou napomůže naše FOTOGALERIE. Fotky z každodenního života a školních akcí zveřejňujeme na Facebooku na stránkách školy.

Vaše děti mohou navštěvovat naší MATEŘSKOU ŠKOLU a po pár letech pak pokračovat plynule bez stresu z nového postředí ve  ŠKOLE ZÁKLADNÍ

Pro obě školy máme připraveny zajímavé ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAMY umožňující individuální rozvoj Vašich dětí.

Bez pravidel se neobejde žádná škola. Seznámit se s nimi můžete ve ŠKOLNÍM ŘÁDU. Kromě toho si učitelé s dětmi tvoří ve třídách další pravidla pro vzájemnou každodenní spolupráci. Pravidla mají žáci zapsány v infromačních (žákovských) knížkách.

O děti sa stará TÝM ZKUŠENÝCH A KVALITNÍCH PEDAGOGŮ, který je připraven se s Vámi domlouvat na vzdělávání Vašich dětí. Pokud je potřeba, rádi Vám poradí v pedagogických a výchovných otázkách.

O naší činnosti pak vypovídají VÝROČNÍ ZPRÁVY, HISTORIE ŠKOLY  nebo INSPEKČNÍ ZPRÁVY.