Kuličkiáda 2016

Termín: 13. 5. 2016 (pátek) od 15:30 do 18:30
Přihláška: elektronická, na této stránce
Seznam přihlášených a výsledky akce: KULIČKIÁDA 2016
Pravidla: na této stránce dole

Přihlášení na akci - Kuličkiáda 2016

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Kuličkiáda - pravidla

• Soutěže se účastní rodinné týmy – dvojice: žák školy (školky) a dospělý člen rodiny.
  • Tým může mít dres, který jej odlišuje od ostatních hráčů. Počet fanoušků, které si tým přivede je neomezený.
  • Sponzorské dary cen pro vítěze, které chcete věnovat, také neomezujeme, ale moc děkujeme.
  • Turnaj probíhá způsobem každý s každým (přihlášených týmů v několika skupinách).
  • Počet kuliček: Dvojice začíná hru s 10 (5) kuličkami jedné barvy. Soutěžní kuličky jsou přiděleny, nepotřebujete vlastní.
  • Hra:
  1. Týmy se rozlosují - střihnou si, kdo začne (kámen - nůžky - papír).
  2. Týmy postupně hází kuličky co nejblíže k důlku. Čára je vzdálená cca 1,5 – 2 m od důlku.
  3. Hráči se při hře musí pravidelně střídat při házení i po každém jednom „cvrnku“. Oba hráči musí hrát v každém utkání.
  4. Cvrnkat začíná tým, který má svou kuličku umístěnou co nejblíže důlku nebo přímo v důlku. Tým cvrnká tak dlouho, dokud se na jeden „cvrnk“ strefuje do důlku. Při neúspěšném cvrnknutí se týmy vystřídají.
  5. Vítězem hry se stává ten, kdo umístí poslední kuličku své barvy do důlku.
  • Cvrnkání: Cvrnká se dvěma prsty (palec o ukazováček nebo opačně). Strkání kuličky jedním nebo více prsty je nepovolená hra!
  • Občerstvení i nápoje si účastníci zajišťují sami.

Děkujeme za pochopení.

Kuličkiáda 2014 - výsledky

V letošník X. ročníku Kuličkiády rodinných týmů se mezi nejlepší probojovala družstva Jednosměrky - Hana Štancová a Olga šťáhlavská (1. místo), Bob a Bobek - Filip Šťáhlavský a Petra Šťáhlavská (2. místo) a Houmer a Meggie - Lucie Donovalová a Pavel Donoval (3. místo).

Podrobné výsledky nalezenete v přiloženém souboru Kuličkiáda 2014 výsledky.pdf (311728)

Akce se pořádala za finanční podpory Mikroregionu "Údolí Lidického potoka" (3.000 Kč) a za podpory rodičů, kteří poskytli občerstvení a drobnosti do tomboly.

Kuličkiáda 2013

Tradiční akce Kuličkiáda rodinných týmů - IX. ročník soutěže ve cvrnkání kuliček - letos dosáhla rekordního počtu zúčastněných týmů, kterých bylo 30!

Výsledky soutěže i složení týmů si můžete prohlédnout v přiloženém souboru.

Výsledky Kuličkiády 2013

Omlouváme se týmu Huláni, kterému jsme špatně sečetli body. Po opravě se posunuli na 5. místo ve skupině a celkové 8. místo v soutěži.